Odbojkaški savez
Varaždinske županije
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
3.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
10. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
49. OK Plavi 2 – ŽOK Ludbreg 1 subota, 4. veljače 2023. u 16,00
4.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
68. OK Totovec 2 – ŽOK Toplice 2 subota, 4. veljače 2023. u 15,00
ODIGRANE UTAKMICE
1.HOL male odbojke – najmlađe kadetkinje U13
SKUPINA A
17. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
51. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:0,25:0)
18. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
53. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 1 0:2 (0:25,0:25)
19. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
56. OK Kneginec – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:0,25:0)
20. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
60. ŽOK Lepoglava – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (0:25,0:25)
4.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
67. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Lepoglava 1 3:1 (25:14,25:22,24:26,25:16)
70. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (26:24,13:25,16:25,23:25)
RASPORED
1.HOL male odbojke – najmlađe kadetkinje U13
SKUPINA A
16. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
47. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Toplice 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
48. OK Kneginec – ŽOK Ivanec 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
17. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
50. ŽOK Ivanec 1 – OK Kitro Varaždin 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
18. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
54. OK Kitro Varaždin 1 – OK Kneginec nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
19. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
57. ŽOK Ivanec 1 – ŽOK Toplice 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
20. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
59. ŽOK Toplice 1 – OK Kneginec nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
SKUPINA B
16. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
47. OK Totovec – ŽOK Ludbreg nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
48. OK Štrigova – OK Plavi nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
17. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
50. OK Plavi – OK Totovec nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
51. ŽOK Ludbreg – ŽOK Kaštel 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
18. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
53. ŽOK Kaštel 1 – OK Plavi nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
54. OK Totovec – OK Štrigova nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
19. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
56. OK Štrigova – ŽOK Kaštel 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
57. OK Plavi – ŽOK Ludbreg nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
20. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
59. ŽOK Ludbreg – OK Štrigova nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
60. ŽOK Kaštel 1 – OK Totovec nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
3.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
10. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
47. OK Totovec 1 – ŽOK Toplice 1 subota, 4. veljače 2023. u 17,00
48. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Kaštel 2 nedjelja, 5. veljače 2023. u 17,00
50. OK Vinica 1 – OK Bedex 1 subota, 4. veljače 2023. u 19,00
4.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
69. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Kaštel 3 nedjelja, 5. veljače 2023. u 15,00
71. OK Vinica 2 – OK Bedex 2 subota, 4. veljače 2023. u 17,00
72. OK Štrigova 2 – OK Nedelišće Elting 2 nedjelja, 5. veljače 2023. u 15,30
NEPOZNAT REZULTAT
  zadnja promjena: 4. veljače 2023., 12,13