Odbojkaški savez
Varaždinske županije
EKIPE  
 
ŽOK Ludbreg 2
  Klub: ŽOK Ludbreg
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Andreja Majhen
 
4.HOL sjever-skupina sjever – seniorke
Skupina A
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
4. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 4 2:3 (21:25,25:18,19:25,25:12,9:15)
1. sudac: Saška Brežnjak     2. sudac: Mateja Vauda        
 
2. kolo (21. listopada 2023., 20. listopada 2023.)
6. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (25:11,25:27,21:25,13:25)
1. sudac: Bruno Džida     2. sudac: Nola Vidović        
 
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
11. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Team 3:0 (25:13,25:12,25:6)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Ozren Novak        
 
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
15. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (19:25,20:25,18:25)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Nola Vidović        
 
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
18. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Toplice 2 1:3 (25:19,11:25,12:25,23:25)
1. sudac: Ozren Novak     2. sudac: Ivana Šobak        
 
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
24. OK Bedex 3 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (20:25,6:25,13:25)
1. sudac: Neva Bartolec Koljnrekaj     2. sudac: Jana Čorko        
 
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
25. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:16,25:14,25:8)
1. sudac: Tomas Goričanec     2. sudac: Ivana Šobak        
 
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
32. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 4 2:3 (17:25,25:21,11:25,25:12,11:15)
1. sudac: Nola Vidović     2. sudac: Mia Kovačić        
 
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
34. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Lepoglava 3:0 (25:16,25:18,25:22)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Nola Vidović        
 
10. kolo (3. veljače 2023., 4. veljače 2023.)
39. ŽOK Team – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (13:25,16:25,12:25)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Željko Đolonga        
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
43. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:22,25:23,25:14)
1. sudac: Ozren Novak     2. sudac: Tara Fošnar        
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
46. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (18:25,25:22,19:25,24:26)
1. sudac: Neva Bartolec Koljnrekaj     2. sudac: Sara Balen        
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
52. ŽOK Ludbreg 2 – OK Bedex 3 3:0 (25:15,25:11,25:16)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Željko Đolonga        
 
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
53. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (10:25,9:25,12:25)
1. sudac: Leda Peršak     2. sudac: Anja Šmitran        
 
razigravanje za poredak od 1.-4.mjesta
1. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
2. ŽOK Ludbreg 2 – OK Nedelišće Elting 2 1:3 (15:25,25:17,16:25,20:25)
1. sudac: Ozren Novak     2. sudac: Kaja Blaguški        
 
2. kolo
4. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (18:25,25:22,19:25,24:26)
3. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
5. ŽOK Ludbreg 2 – OK Štrigova 2 1:3 (25:23,17:25,21:25,15:25)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Nola Vidović        
 
4. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
8. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ludbreg 2 3:0 (25:11,25:22,25:11)
5. kolo
10. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Toplice 2 1:3 (25:19,11:25,12:25,23:25)
6. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
11. OK Štrigova 2 – ŽOK Ludbreg 2 3:0 (25:22,25:13,25:19)
1. sudac: Ana Stanković     2. sudac: Elena Stanković        
 
 
  zadnja promjena: 8. svibnja 2024., 7,53