Odbojkaški savez
Varaždinske županije
EKIPE  
 
ŽOK Lepoglava
  Klub: ŽOK Lepoglava
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Martin Anđel, Marko Vrtar
 
4.HOL sjever-skupina sjever – seniorke
Skupina A
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
3. OK Bedex 3 – ŽOK Lepoglava 0:3 (12:25,12:25,17:25)
1. sudac: Dora Halapir     2. sudac: Robert Halapir        
 
2. kolo (21. listopada 2023., 20. listopada 2023.)
6. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (25:11,25:27,21:25,13:25)
1. sudac: Bruno Džida     2. sudac: Nola Vidović        
 
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
12. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (23:25,10:25,17:25)
1. sudac: Tara Fošnar     2. sudac: Željko Đolonga        
 
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (10:25,7:25,12:25)
1. sudac: Anja Šmitran     2. sudac: Azra Jelinić        
 
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
20. ŽOK Lepoglava – ŽOK Team 3:0 (25:4,25:4,25:21)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Anja Habjanić        
 
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
22. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Lepoglava 3:2 (25:21,25:18,15:25,23:25,15:11)
1. sudac: Ema Kovačić     2. sudac: Maša Županić        
 
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
27. ŽOK Lepoglava – ŽOK Toplice 2 1:3 (23:25,24:26,25:17,23:25)
1. sudac: Anja Habjanić     2. sudac: Anja Šmitran        
 
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. ŽOK Lepoglava – OK Bedex 3 3:0 (25:10,25:20,25:17)
1. sudac: Ema Kovačić     2. sudac: Maša Županić        
 
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
34. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Lepoglava 3:0 (25:16,25:18,25:22)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Nola Vidović        
 
10. kolo (3. veljače 2023., 4. veljače 2023.)
40. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:13,25:18,25:15)
1. sudac: Tara Fošnar     2. sudac: Anja Habjanić        
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
41. ŽOK Lepoglava – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:16,25:13,25:10)
1. sudac: Kaja Blaguški     2. sudac: Anja Habjanić        
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
48. ŽOK Team – ŽOK Lepoglava 0:3 (7:25,11:25,15:25)
1. sudac: Mia Kovačić     2. sudac: Lora Rajčević        
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
50. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:15,25:8,25:16)
1. sudac: Ema Kovačić     2. sudac: Marta Babok        
 
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
55. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Lepoglava 1:3 (25:18,20:25,3:25,20:25)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Sara Balen        
 
razigravanje za poredak od 5.-8.mjesta
1. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
1. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 5 1:3 (25:18,17:25,20:25,21:25)
1. sudac: Saška Brežnjak     2. sudac: Bruno Džida        
 
2. kolo
4. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:13,25:18,25:15)
3. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
6. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Lepoglava 3:2 (25:9,25:21,26:28,23:25,15:11)
1. sudac: Ema Kovačić     2. sudac: Marta Babok        
 
4. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
7. OK Cratis Varaždin 5 – ŽOK Lepoglava 3:1 (18:25,25:17,25:23,25:16)
1. sudac: Valantino Miklaušić     2. sudac: Marta Babok        
 
5. kolo
10. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (23:25,10:25,17:25)
6. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
12. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
 
  zadnja promjena: 16. travnja 2024., 8,25