Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
3.HOL sjever – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Plavi 1 20 19 1 59 11 5.3636 1652 1146 1.4415 56
2. ŽOK Ivanec 3 20 17 3 52 15 3.4667 1557 1265 1.2308 49
3. OK Vinica 20 17 3 53 22 2.4091 1755 1463 1.1996 49
4. ŽOK Lepoglava 1 20 13 7 48 28 1.7143 1656 1486 1.1144 42
5. ŽOK Toplice 1 20 11 9 41 30 1.3667 1566 1421 1.1020 34
6. OK Totovec 20 10 10 37 39 0.9487 1596 1597 0.9994 28
7. ŽOK Ludbreg 1 20 7 13 30 42 0.7143 1467 1554 0.9440 22
8. OK Kitro Varaždin 3 20 6 14 24 45 0.5333 1314 1564 0.8402 20
9. ŽOK Kaštel 2 20 5 15 20 49 0.4082 1292 1580 0.8177 14
10. OK Bedex 1 20 4 16 18 48 0.3750 1268 1493 0.8493 13
11. OK Nedelišće Elting 2 20 1 19 4 57 0.0702 941 1495 0.6294 3
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. ŽOK Ivanec 3 – 0 -
2. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Kaštel 2 3:1 (25:22,12:25,25:22,25:20)
3. OK Nedelišće Elting 2 – OK Bedex 1 0:3 (12:25,14:25,23:25)
4. ŽOK Toplice 1 – OK Totovec 3:0 (25:12,25:16,25:12)
5. ŽOK Ludbreg 1 – OK Plavi 1 0:3 (13:25,14:25,11:25)
6. ŽOK Lepoglava 1 – OK Vinica 3:1 (26:24,25:16,22:25,25:23)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. 0 – OK Vinica -
8. OK Plavi 1 – ŽOK Lepoglava 1 3:0 (25:18,25:8,25:19)
9. OK Totovec – ŽOK Ludbreg 1 3:2 (25:12,19:25,23:25,25:22,15:10)
10. OK Bedex 1 – ŽOK Toplice 1 0:3 (19:25,21:25,14:25)
11. ŽOK Kaštel 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:16,25:18,25:20)
12. ŽOK Ivanec 3 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:13,25:11,25:17)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. OK Kitro Varaždin 3 – 0 -
14. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ivanec 3 0:3 (15:25,19:25,20:25)
15. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:11,25:11,25:22)
16. ŽOK Ludbreg 1 – OK Bedex 1 3:0 (27:25,25:20,25:19)
17. ŽOK Lepoglava 1 – OK Totovec 3:1 (23:25,25:20,25:17,25:23)
18. OK Vinica – OK Plavi 1 1:3 (20:25,25:12,17:25,16:25)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. 0 – OK Plavi 1 -
20. OK Totovec – OK Vinica 1:3 (14:25,25:22,18:25,23:25)
21. OK Bedex 1 – ŽOK Lepoglava 1 0:3 (18:25,18:25,16:25)
22. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ludbreg 1 3:2 (13:25,25:14,18:25,26:24,15:13)
23. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:16,25:21,25:20)
24. OK Nedelišće Elting 2 – OK Kitro Varaždin 3 0:3 (22:25,18:25,15:25)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK Nedelišće Elting 2 – 0 -
26. ŽOK Toplice 1 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:13,25:17,25:17)
27. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Ivanec 3 1:3 (19:25,14:25,25:23,20:25)
28. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:11,25:15,25:18)
29. OK Vinica – OK Bedex 1 3:0 (27:25,25:22,25:10)
30. OK Plavi 1 – OK Totovec 3:0 (25:13,25:14,25:12)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. 0 – OK Totovec -
32. OK Bedex 1 – OK Plavi 1 0:3 (12:25,18:25,15:25)
33. ŽOK Kaštel 2 – OK Vinica 1:3 (24:26,19:25,25:22,16:25)
34. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Lepoglava 1 3:2 (25:16,16:25,25:22,9:25,15:8)
35. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ludbreg 1 0:3 (16:25,11:25,19:25)
36. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Toplice 1 0:3 (17:25,9:25,25:27)
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. ŽOK Toplice 1 – 0 -
38. ŽOK Ludbreg 1 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (24:26,25:14,25:13,25:20)
39. ŽOK Lepoglava 1 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:20,25:13,25:18)
40. OK Vinica – ŽOK Ivanec 3 3:1 (23:25,25:22,25:20,25:18)
41. OK Plavi 1 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:12,25:8,25:12)
42. OK Totovec – OK Bedex 1 3:2 (25:16,25:23,24:26,16:25,15:10)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. 0 – OK Bedex 1 -
44. ŽOK Kaštel 2 – OK Totovec 0:3 (13:25,20:25,17:25)
45. ŽOK Ivanec 3 – OK Plavi 1 0:3 (22:25,22:25,21:25)
46. OK Kitro Varaždin 3 – OK Vinica 1:3 (24:26,12:25,25:23,13:25)
47. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Lepoglava 1 0:3 (8:25,10:25,15:25)
48. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ludbreg 1 3:0 (25:6,25:18,25:10)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. ŽOK Ludbreg 1 – 0 -
50. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Toplice 1 3:1 (23:25,25:23,25:22,25:20)
51. OK Vinica – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:10,25:3,25:13)
52. OK Plavi 1 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:15,25:17,25:16)
53. OK Totovec – ŽOK Ivanec 3 0:3 (20:25,20:25,19:25)
54. OK Bedex 1 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:14,25:18,25:18)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. 0 – ŽOK Kaštel 2 -
56. ŽOK Ivanec 3 – OK Bedex 1 3:0 (25:15,25:20,25:21)
57. OK Kitro Varaždin 3 – OK Totovec 2:3 (25:17,23:25,27:25,14:25,11:15)
58. OK Nedelišće Elting 2 – OK Plavi 1 0:3 (9:25,5:25,14:25)
59. ŽOK Toplice 1 – OK Vinica 1:3 (25:22,16:25,23:25,17:25)
60. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Lepoglava 1 0:3 (11:25,18:25,19:25)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. ŽOK Lepoglava 1 – 0 -
62. OK Vinica – ŽOK Ludbreg 1 3:1 (25:23,28:30,25:22,26:24)
63. OK Plavi 1 – ŽOK Toplice 1 3:2 (25:20,24:26,25:18,22:25,15:10)
64. OK Totovec – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:16,25:19,25:14)
65. OK Bedex 1 – OK Kitro Varaždin 3 0:3 (21:25,12:25,11:25)
66. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ivanec 3 0:3 (12:25,12:25,17:25)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. 0 – ŽOK Ivanec 3 -
68. ŽOK Kaštel 2 – OK Kitro Varaždin 3 3:2 (25:21,27:29,26:28,25:18,15:5)
69. OK Bedex 1 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:11,25:7,25:12)
70. OK Totovec – ŽOK Toplice 1 2:3 (25:19,19:25,21:25,25:17,13:15)
71. OK Plavi 1 – ŽOK Ludbreg 1 3:0 (25:16,25:12,25:16)
72. OK Vinica – ŽOK Lepoglava 1 3:2 (25:20,13:25,21:25,25:19,15:12)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. OK Vinica – 0 -
74. ŽOK Lepoglava 1 – OK Plavi 1 2:3 (10:25,13:25,25:23,25:23,7:15)
75. ŽOK Ludbreg 1 – OK Totovec 3:2 (25:23,23:25,25:15,18:25,15:13)
76. ŽOK Toplice 1 – OK Bedex 1 3:0 (25:9,25:13,25:14)
77. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Kaštel 2 0:3 (22:25,13:25,21:25)
78. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ivanec 3 0:3 (14:25,17:25,24:26)
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. 0 – OK Kitro Varaždin 3 -
80. ŽOK Ivanec 3 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:12,25:10,25:21)
81. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Toplice 1 3:0 (26:24,25:17,25:16)
82. OK Bedex 1 – ŽOK Ludbreg 1 0:3 (18:25,14:25,20:25)
83. OK Totovec – ŽOK Lepoglava 1 3:2 (24:26,21:25,25:16,25:18,15:9)
84. OK Plavi 1 – OK Vinica 2:3 (25:18,21:25,25:15,7:25,8:15)
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK Plavi 1 – 0 -
86. OK Vinica – OK Totovec 3:0 (25:11,27:25,25:17)
87. ŽOK Lepoglava 1 – OK Bedex 1 3:1 (23:25,25:14,25:16,25:23)
88. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (26:24,25:16,25:13)
89. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ivanec 3 2:3 (27:25,15:25,25:23,22:25,11:15)
90. OK Kitro Varaždin 3 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:14,25:10,25:20)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. 0 – OK Nedelišće Elting 2 -
92. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Toplice 1 0:3 (18:25,14:25,5:25)
93. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Ludbreg 1 3:0 (25:12,25:23,25:15)
94. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Lepoglava 1 2:3 (12:25,24:26,25:15,25:22,10:15)
95. OK Bedex 1 – OK Vinica 1:3 (25:16,18:25,20:25,21:25)
96. OK Totovec – OK Plavi 1 1:3 (19:25,25:19,19:25,22:25)
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. OK Totovec – 0 -
98. OK Plavi 1 – OK Bedex 1 3:0 (25:10,25:19,25:17)
99. OK Vinica – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:15,25:17,26:24)
100. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Ivanec 3 1:3 (23:25,16:25,25:8,20:25)
101. ŽOK Ludbreg 1 – OK Kitro Varaždin 3 1:3 (14:25,23:25,25:19,24:26)
102. ŽOK Toplice 1 – OK Nedelišće Elting 2 0:3 (18:25,7:25,19:25)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. 0 – ŽOK Toplice 1 -
104. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ludbreg 1 0:3 (10:25,4:25,18:25)
105. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Lepoglava 1 0:3 (24:26,14:25,8:25)
106. ŽOK Ivanec 3 – OK Vinica 3:0 (25:17,25:19,25:21)
107. ŽOK Kaštel 2 – OK Plavi 1 1:3 (10:25,14:25,25:21,14:25)
108. OK Bedex 1 – OK Totovec 1:3 (25:20,20:25,16:25,18:25)
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. OK Bedex 1 – 0 -
110. OK Totovec – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:15,25:20,25:10)
111. OK Plavi 1 – ŽOK Ivanec 3 3:0 (25:16,25:10,25:21)
112. OK Vinica – OK Kitro Varaždin 3 3:1 (20:25,25:14,25:11,25:16)
113. ŽOK Lepoglava 1 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:11,25:18,25:19)
114. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Toplice 1 1:3 (21:25,25:23,19:25,21:25)
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. 0 – ŽOK Ludbreg 1 -
116. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Lepoglava 1 3:0 (25:15,25:15,25:21)
117. OK Nedelišće Elting 2 – OK Vinica 0:3 (9:25,22:25,14:25)
118. OK Kitro Varaždin 3 – OK Plavi 1 0:3 (21:25,14:25,9:25)
119. ŽOK Ivanec 3 – OK Totovec 3:0 (25:16,25:15,25:21)
120. ŽOK Kaštel 2 – OK Bedex 1 0:3 (22:25,15:25,19:25)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. ŽOK Kaštel 2 – 0 -
122. OK Bedex 1 – ŽOK Ivanec 3 0:3 (8:25,19:25,19:25)
123. OK Totovec – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:21,25:22,25:18)
124. OK Plavi 1 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:14,25:15,25:15)
125. OK Vinica – ŽOK Toplice 1 3:1 (25:19,25:18,26:28,25:19)
126. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Ludbreg 1 3:1 (25:23,25:18,9:25,25:18)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. 0 – ŽOK Lepoglava 1 -
128. ŽOK Ludbreg 1 – OK Vinica 0:3 (19:25,17:25,6:25)
129. ŽOK Toplice 1 – OK Plavi 1 1:3 (21:25,25:17,15:25,17:25)
130. OK Nedelišće Elting 2 – OK Totovec 0:3 (19:25,21:25,12:25)
131. OK Kitro Varaždin 3 – OK Bedex 1 3:1 (25:22,15:25,25:14,25:14)
132. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:10,25:17,25:21)
  zadnja promjena: 9. svibnja 2022., 10,48