Odbojkaški savez
Županije varaždinske
NATJECANJA  
 
III. HOL – REGIJA SJEVER (GRUPA SJEVER) – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK Ivanec 3 5 5 0 15 7 2.1429 497 429 1.1585 12
2. OK Kitro Varaždin 3 4 3 1 11 6 1.8333 381 305 1.2492 9
3. ŽOK Lepoglava 2 4 2 2 8 6 1.3333 306 302 1.0132 7
4. ŽOK Kaštel 2 4 3 1 9 7 1.2857 335 284 1.1796 7
5. OK Vinica 3 2 1 6 3 2.0000 164 166 0.9880 6
6. ŽOK Toplice 1 3 2 1 8 5 1.6000 281 239 1.1757 6
7. OK Kitro Varaždin 4 4 1 3 9 10 0.9000 384 403 0.9529 6
8. ŽOK Ludbreg 1 3 1 2 4 6 0.6667 219 237 0.9241 3
9. OK Totovec 1 3 1 2 4 8 0.5000 228 273 0.8352 2
10. OK Plavi 1 2 0 2 3 6 0.5000 174 197 0.8832 1
11. OK Nedelišće Elting 2 2 0 2 2 6 0.3333 129 184 0.7011 1
12. OK Štrigova 2 3 0 3 0 9 0.0000 147 226 0.6504 0
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. ŽOK Kaštel 2 – OK Kitro Varaždin 4 3:2 (25:11,25:19,19:25,28:30,15:7)
2. OK Kitro Varaždin 3 – OK Totovec 1 3:0 (25:18,25:18,25:11)
3. OK Plavi 1 – ŽOK Lepoglava 2 odgođeno
4. OK Vinica – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:10,25:17,25:9)
5. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Toplice 1 3:2 (22:25,25:20,18:25,25:22,15:13)
6. OK Štrigova 2 – ŽOK Ludbreg 1 0:3 (20:25,24:26,15:25)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Ludbreg 1 3:1 (25:15,25:27,25:14,28:26)
8. ŽOK Toplice 1 – OK Štrigova 2 3:0 (25:10,25:16,25:10)
9. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ivanec 3 2:3 (17:25,25:19,15:25,27:25,9:15)
10. ŽOK Lepoglava 2 – OK Vinica 0:3 (14:25,20:25,21:25)
11. OK Totovec 1 – OK Plavi 1 3:2 (16:25,25:21,26:24,20:25,15:9)
12. ŽOK Kaštel 2 – OK Kitro Varaždin 3 3:2 (25:22,14:25,18:25,25:21,15:10)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. OK Kitro Varaždin 3 – OK Kitro Varaždin 4 3:2 (25:16,23:25,25:13,20:25,15:12)
14. OK Plavi 1 – ŽOK Kaštel 2 odgođeno
15. OK Vinica – OK Totovec 1 odgođeno
16. ŽOK Lepoglava 2 – ŽOK Ivanec 3 2:3 (19:25,28:26,25:23,21:25,8:15)
17. OK Štrigova 2 – OK Nedelišće Elting 2 odgođeno
18. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Toplice 1 odgođeno
4. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
19. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Toplice 1 2:3 (25:19,15:25,25:16,24:26,9:15)
20. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ludbreg 1 odgođeno
21. OK Štrigova 2 – ŽOK Lepoglava 2 0:3 (15:25,17:25,20:25)
22. OK Totovec 1 – ŽOK Ivanec 3 1:3 (15:25,22:25,25:19,17:25)
23. ŽOK Kaštel 2 – OK Vinica 3:0 (25:14,25:0,25:0)
24. OK Kitro Varaždin 3 – OK Plavi 1 3:1 (20:25,25:11,25:16,25:18)
5. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
25. OK Plavi 1 – OK Kitro Varaždin 4 odgođeno
26. OK Vinica – OK Kitro Varaždin 3 odgođeno
27. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:18,25:17,25:16)
28. OK Štrigova 2 – OK Totovec 1 odgođeno
29. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Lepoglava 2 0:3 (20:25,23:25,18:25)
30. ŽOK Toplice 1 – OK Nedelišće Elting 2 odgođeno
6. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
31. OK Kitro Varaždin 4 – OK Nedelišće Elting 2 odgođeno
32. ŽOK Lepoglava 2 – ŽOK Toplice 1 odgođeno
33. OK Totovec 1 – ŽOK Ludbreg 1 odgođeno
34. ŽOK Kaštel 2 – OK Štrigova 2 odgođeno
35. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ivanec 3 odgođeno
36. OK Plavi 1 – OK Vinica odgođeno
7. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
37. OK Vinica – OK Kitro Varaždin 4 odgođeno
38. ŽOK Ivanec 3 – OK Plavi 1 odgođeno
39. OK Štrigova 2 – OK Kitro Varaždin 3 odgođeno
40. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Kaštel 2 odgođeno
41. ŽOK Toplice 1 – OK Totovec 1 termin nije određen
42. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Lepoglava 2 nedjelja, 29. studenog 2020. u 15,00
8. kolo
43. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
44. OK Totovec 1 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
45. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
46. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
47. OK Plavi 1 – OK Štrigova 2 termin nije određen
48. OK Vinica – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2020., 8. prosinca 2020.)
49. ŽOK Ivanec 3 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
50. OK Štrigova 2 – OK Vinica termin nije određen
51. ŽOK Ludbreg 1 – OK Plavi 1 termin nije određen
52. ŽOK Toplice 1 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
53. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
54. ŽOK Lepoglava 2 – OK Totovec 1 termin nije određen
10. kolo (18. prosinca 2020., 19. prosinca 2020.)
55. OK Kitro Varaždin 4 – OK Totovec 1 termin nije određen
56. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
57. OK Kitro Varaždin 3 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
58. OK Plavi 1 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
59. OK Vinica – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
60. ŽOK Ivanec 3 – OK Štrigova 2 termin nije određen
11. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
61. OK Štrigova 2 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
62. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
63. ŽOK Toplice 1 – OK Vinica termin nije određen
64. OK Nedelišće Elting 2 – OK Plavi 1 termin nije određen
65. ŽOK Lepoglava 2 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
66. OK Totovec 1 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
68. OK Totovec 1 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
69. ŽOK Lepoglava 2 – OK Plavi 1 termin nije određen
70. OK Nedelišće Elting 2 – OK Vinica termin nije određen
71. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
72. ŽOK Ludbreg 1 – OK Štrigova 2 termin nije određen
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. ŽOK Ludbreg 1 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
74. OK Štrigova 2 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
75. ŽOK Ivanec 3 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
76. OK Vinica – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
77. OK Plavi 1 – OK Totovec 1 termin nije određen
78. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. OK Kitro Varaždin 4 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
80. ŽOK Kaštel 2 – OK Plavi 1 termin nije određen
81. OK Totovec 1 – OK Vinica termin nije određen
82. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
83. OK Nedelišće Elting 2 – OK Štrigova 2 termin nije određen
84. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. ŽOK Toplice 1 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
86. ŽOK Ludbreg 1 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
87. ŽOK Lepoglava 2 – OK Štrigova 2 termin nije određen
88. ŽOK Ivanec 3 – OK Totovec 1 termin nije određen
89. OK Vinica – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
90. OK Plavi 1 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. OK Kitro Varaždin 4 – OK Plavi 1 termin nije određen
92. OK Kitro Varaždin 3 – OK Vinica termin nije određen
93. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
94. OK Totovec 1 – OK Štrigova 2 termin nije određen
95. ŽOK Lepoglava 2 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
96. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
97. OK Nedelišće Elting 2 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
98. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
99. ŽOK Ludbreg 1 – OK Totovec 1 termin nije određen
100. OK Štrigova 2 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
101. ŽOK Ivanec 3 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
102. OK Vinica – OK Plavi 1 termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. OK Kitro Varaždin 4 – OK Vinica termin nije određen
104. OK Plavi 1 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
105. OK Kitro Varaždin 3 – OK Štrigova 2 termin nije određen
106. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
107. OK Totovec 1 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
108. ŽOK Lepoglava 2 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. ŽOK Lepoglava 2 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
110. OK Nedelišće Elting 2 – OK Totovec 1 termin nije određen
111. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
112. ŽOK Ludbreg 1 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
113. OK Štrigova 2 – OK Plavi 1 termin nije određen
114. ŽOK Ivanec 3 – OK Vinica termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
115. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
116. OK Vinica – OK Štrigova 2 termin nije određen
117. OK Plavi 1 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
118. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
119. ŽOK Kaštel 2 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
120. OK Totovec 1 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
121. OK Totovec 1 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
122. ŽOK Lepoglava 2 – ŽOK Kaštel 2 termin nije određen
123. OK Nedelišće Elting 2 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
124. ŽOK Toplice 1 – OK Plavi 1 termin nije određen
125. ŽOK Ludbreg 1 – OK Vinica termin nije određen
126. OK Štrigova 2 – ŽOK Ivanec 3 termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. OK Kitro Varaždin 4 – OK Štrigova 2 termin nije određen
128. ŽOK Ivanec 3 – ŽOK Ludbreg 1 termin nije određen
129. OK Vinica – ŽOK Toplice 1 termin nije određen
130. OK Plavi 1 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
131. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Lepoglava 2 termin nije određen
132. ŽOK Kaštel 2 – OK Totovec 1 termin nije određen
  zadnja promjena: 26. studenog 2020., 17,54