Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
4.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Bedex 2 11 10 1 32 8 4.0000 932 647 1.4405 30
2. ŽOK Ludbreg 2 12 10 2 32 9 3.5556 982 783 1.2542 30
3. OK Štrigova 2 11 9 2 28 12 2.3333 902 756 1.1931 26
4. OK Vinica 2 11 8 3 27 11 2.4545 867 682 1.2713 24
5. OK Kitro Varaždin 3 12 8 4 26 15 1.7333 925 795 1.1635 24
6. ŽOK Toplice 2 11 7 4 24 14 1.7143 837 720 1.1625 22
7. OK Nedelišće Elting 2 11 4 7 18 23 0.7826 814 875 0.9303 13
8. ŽOK Lepoglava 1 12 4 8 17 28 0.6071 888 968 0.9174 12
9. ŽOK Ivanec 4 11 3 8 12 24 0.5000 727 771 0.9429 9
10. OK Kitro Varaždin 4 12 3 9 11 31 0.3548 744 971 0.7662 8
11. ŽOK Kaštel 3 11 1 10 7 31 0.2258 655 877 0.7469 4
12. OK Totovec 2 11 1 10 4 32 0.1250 449 877 0.5120 2
1. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
1. ŽOK Lepoglava 1 – OK Kitro Varaždin 3 0:3 (11:25,21:25,14:25)
2. ŽOK Toplice 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:4,25:11,25:13)
3. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (9:25,11:25,15:25)
4. ŽOK Ludbreg 2 – OK Kitro Varaždin 4 3:0 (28:26,25:15,25:22)
5. OK Bedex 2 – OK Vinica 2 3:1 (25:19,22:25,25:10,25:11)
6. OK Nedelišće Elting 2 – OK Štrigova 2 1:3 (23:25,25:20,21:25,14:25)
2. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
7. OK Kitro Varaždin 3 – OK Vinica 2 3:1 (25:16,25:19,22:25,25:14)
8. OK Kitro Varaždin 4 – OK Bedex 2 0:3 (9:25,17:25,3:25)
9. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (19:25,16:25,22:25)
10. OK Totovec 2 – ŽOK Kaštel 3 3:2 (10:25,13:25,25:23,25:18,15:13)
11. OK Štrigova 2 – ŽOK Lepoglava 1 3:1 (25:13,25:11,21:25,25:21)
12. ŽOK Toplice 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:11,25:13,25:15)
3. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
13. ŽOK Toplice 2 – OK Kitro Varaždin 3 0:3 (13:25,21:25,15:25)
14. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Lepoglava 1 1:3 (10:25,25:21,14:25,11:25)
15. ŽOK Ludbreg 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:12,25:6,25:22)
16. OK Bedex 2 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:11,19:25,25:11,25:16)
17. OK Vinica 2 – OK Štrigova 2 3:0 (25:18,25:17,25:13)
18. OK Nedelišće Elting 2 – OK Kitro Varaždin 4 3:0 (25:21,25:14,25:17)
4. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
19. OK Kitro Varaždin 3 – OK Kitro Varaždin 4 3:1 (25:12,25:10,14:25,25:21)
20. ŽOK Ivanec 4 – OK Vinica 2 0:3 (21:25,15:25,20:25)
21. OK Totovec 2 – OK Bedex 2 0:3 (5:25,14:25,9:25)
22. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (15:25,22:25,22:25)
23. OK Štrigova 2 – ŽOK Toplice 2 3:1 (27:25,25:15,16:25,25:23)
24. ŽOK Kaštel 3 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (25:21,21:25,25:11,25:16)
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
25. ŽOK Kaštel 3 – OK Kitro Varaždin 3 0:3 (15:25,16:25,22:25)
26. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Toplice 2 3:0 (25:16,25:21,25:19)
27. OK Bedex 2 – ŽOK Lepoglava 1 3:0 (25:8,25:19,25:12)
28. OK Vinica 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:20,25:4,25:8)
29. OK Kitro Varaždin 4 – OK Štrigova 2 0:3 (14:25,4:25,14:25)
30. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:23,29:27,12:25,27:25)
6. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
31. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:17,25:16,25:15)
32. OK Totovec 2 – OK Kitro Varaždin 4 1:3 (16:25,16:25,25:23,14:25)
33. ŽOK Lepoglava 1 – OK Vinica 2 0:3 (17:25,19:25,9:25)
34. OK Bedex 2 – ŽOK Toplice 2 3:2 (11:25,19:25,25:8,25:20,15:11)
35. OK Štrigova 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:20,26:24,25:12)
36. ŽOK Ludbreg 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (25:9,25:15,20:25,25:9)
7. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
37. ŽOK Ludbreg 2 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:21,25:20,26:24)
38. OK Bedex 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:14,25:14,25:15)
39. OK Vinica 2 – ŽOK Toplice 2 1:3 (24:26,25:11,14:25,19:25)
40. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 1 3:2 (25:20,9:25,19:25,25:20,15:13)
41. ŽOK Ivanec 4 – OK Štrigova 2 0:3 (7:25,17:25,17:25)
42. OK Nedelišće Elting 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:3,25:6,25:12)
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
43. OK Kitro Varaždin 3 – OK Totovec 2 3:0 (25:12,25:15,25:17)
44. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:22,18:25,25:11,25:21)
45. ŽOK Toplice 2 – OK Kitro Varaždin 4 3:0 (25:16,25:10,25:21)
46. ŽOK Kaštel 3 – OK Vinica 2 0:3 (17:25,13:25,8:25)
47. OK Štrigova 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (14:25,25:16,18:25,18:25)
48. OK Bedex 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:20,25:17,25:7)
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
49. OK Bedex 2 – OK Kitro Varaždin 3 3:0 (25:13,25:21,25:13)
50. OK Vinica 2 – ŽOK Ludbreg 2 3:1 (24:26,25:20,25:9,25:20)
51. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Kaštel 3 3:1 (25:15,25:22,19:25,25:19)
52. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Toplice 2 0:3 (23:25,20:25,15:25)
53. OK Totovec 2 – OK Štrigova 2 0:3 (16:25,12:25,0:25)
54. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Lepoglava 1 2:3 (25:18,25:21,23:25,20:25,12:15)
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
55. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Lepoglava 1 3:1 (25:18,18:25,25:18,25:19)
56. ŽOK Ivanec 4 – OK Totovec 2 3:0 (25:10,25:7,25:9)
57. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:13,25:16,25:12)
58. OK Štrigova 2 – OK Bedex 2 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:23,15:13)
59. OK Kitro Varaždin 3 – OK Nedelišće Elting 2 1:3 (15:25,25:22,13:25,12:25)
60. OK Vinica 2 – OK Kitro Varaždin 4 3:0 (25:13,25:9,25:13)
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
61. ŽOK Ludbreg 2 – OK Bedex 2 1:3 (20:25,25:27,25:15,23:25)
62. OK Štrigova 2 – OK Kitro Varaždin 3 3:1 (25:20,11:25,26:24,25:19)
63. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Toplice 2 0:3 (18:25,17:25,13:25)
64. OK Vinica 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (22:25,25:7,25:19,25:21)
65. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (23:25,21:25,11:25)
66. OK Totovec 2 – ŽOK Lepoglava 1 0:3 (8:25,17:25,18:25)
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
67. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Lepoglava 1 3:1 (25:14,25:22,24:26,25:16)
68. OK Totovec 2 – ŽOK Toplice 2 subota, 4. veljače 2023. u 15,00
69. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Kaštel 3 nedjelja, 5. veljače 2023. u 15,00
70. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (26:24,13:25,16:25,23:25)
71. OK Vinica 2 – OK Bedex 2 subota, 4. veljače 2023. u 17,00
72. OK Štrigova 2 – OK Nedelišće Elting 2 nedjelja, 5. veljače 2023. u 15,30
13. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
73. OK Vinica 2 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
74. OK Bedex 2 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
75. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Ivanec 4 termin nije određen
76. ŽOK Kaštel 3 – OK Totovec 2 termin nije određen
77. ŽOK Lepoglava 1 – OK Štrigova 2 termin nije određen
78. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Toplice 2 termin nije određen
14. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
79. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Toplice 2 termin nije određen
80. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Kaštel 3 termin nije određen
81. OK Totovec 2 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
82. ŽOK Ivanec 4 – OK Bedex 2 termin nije određen
83. OK Štrigova 2 – OK Vinica 2 termin nije određen
84. OK Kitro Varaždin 4 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
15. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
85. OK Kitro Varaždin 4 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
86. OK Vinica 2 – ŽOK Ivanec 4 termin nije određen
87. OK Bedex 2 – OK Totovec 2 termin nije određen
88. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Lepoglava 1 termin nije određen
89. ŽOK Toplice 2 – OK Štrigova 2 termin nije određen
90. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Kaštel 3 termin nije određen
16. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
91. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Kaštel 3 termin nije određen
92. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
93. ŽOK Lepoglava 1 – OK Bedex 2 termin nije određen
94. OK Totovec 2 – OK Vinica 2 termin nije određen
95. OK Štrigova 2 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
96. ŽOK Ivanec 4 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
17. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
97. ŽOK Ivanec 4 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
98. OK Kitro Varaždin 4 – OK Totovec 2 termin nije određen
99. OK Vinica 2 – ŽOK Lepoglava 1 termin nije određen
100. ŽOK Toplice 2 – OK Bedex 2 termin nije određen
101. ŽOK Kaštel 3 – OK Štrigova 2 termin nije određen
102. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
18. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
103. OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
104. ŽOK Kaštel 3 – OK Bedex 2 termin nije određen
105. ŽOK Toplice 2 – OK Vinica 2 termin nije određen
106. ŽOK Lepoglava 1 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
107. OK Štrigova 2 – ŽOK Ivanec 4 termin nije određen
108. OK Totovec 2 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
19. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
109. OK Totovec 2 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
110. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Lepoglava 1 termin nije određen
111. OK Kitro Varaždin 4 – ŽOK Toplice 2 termin nije određen
112. OK Vinica 2 – ŽOK Kaštel 3 termin nije određen
113. ŽOK Ludbreg 2 – OK Štrigova 2 termin nije određen
114. OK Nedelišće Elting 2 – OK Bedex 2 termin nije određen
20. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
115. OK Kitro Varaždin 3 – OK Bedex 2 termin nije određen
116. ŽOK Ludbreg 2 – OK Vinica 2 termin nije određen
117. ŽOK Kaštel 3 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
118. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ivanec 4 termin nije određen
119. OK Štrigova 2 – OK Totovec 2 termin nije određen
120. ŽOK Lepoglava 1 – OK Nedelišće Elting 2 termin nije određen
21. kolo (8. travnja 2023.)
121. ŽOK Lepoglava 1 – ŽOK Toplice 2 termin nije određen
122. OK Totovec 2 – ŽOK Ivanec 4 termin nije određen
123. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
124. OK Bedex 2 – OK Štrigova 2 termin nije određen
125. OK Nedelišće Elting 2 – OK Kitro Varaždin 3 termin nije određen
126. OK Kitro Varaždin 4 – OK Vinica 2 termin nije određen
22. kolo (15. travnja 2023., 16. travnja 2023.)
127. OK Bedex 2 – ŽOK Ludbreg 2 termin nije određen
128. OK Kitro Varaždin 3 – OK Štrigova 2 termin nije određen
129. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Kaštel 3 termin nije određen
130. OK Nedelišće Elting 2 – OK Vinica 2 termin nije određen
131. ŽOK Ivanec 4 – OK Kitro Varaždin 4 termin nije određen
132. ŽOK Lepoglava 1 – OK Totovec 2 termin nije određen
  zadnja promjena: 4. veljače 2023., 12,13