Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
4.HOL SJEVER - skupina sjever – seniorke (2022./2023.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Bedex 2 22 20 2 63 11 5.7273 1768 1175 1.5047 60
2. OK Štrigova 2 22 18 4 56 25 2.2400 1784 1512 1.1799 50
3. ŽOK Ludbreg 2 22 17 5 57 20 2.8500 1769 1497 1.1817 53
4. OK Cratis Varaždin 3 22 16 6 53 28 1.8929 1829 1505 1.2153 48
5. OK Vinica 2 22 13 9 44 31 1.4194 1642 1424 1.1531 40
6. ŽOK Toplice 2 22 11 11 43 40 1.0750 1753 1638 1.0702 35
7. OK Nedelišće Elting 2 22 11 11 41 39 1.0513 1660 1628 1.0197 32
8. ŽOK Ivanec 4 22 9 13 34 43 0.7907 1581 1603 0.9863 27
9. ŽOK Lepoglava 22 9 13 33 47 0.7021 1580 1740 0.9080 25
10. OK Cratis Varaždin 4 22 4 18 17 60 0.2833 1318 1811 0.7278 10
11. ŽOK Kaštel 3 22 3 19 18 58 0.3103 1321 1728 0.7645 12
12. OK Totovec 2 22 1 21 8 65 0.1231 1022 1766 0.5787 4
1. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
1. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 3 0:3 (11:25,21:25,14:25)
2. ŽOK Toplice 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:4,25:11,25:13)
3. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (9:25,11:25,15:25)
4. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (28:26,25:15,25:22)
5. OK Bedex 2 – OK Vinica 2 3:1 (25:19,22:25,25:10,25:11)
6. OK Nedelišće Elting 2 – OK Štrigova 2 1:3 (23:25,25:20,21:25,14:25)
2. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
7. OK Cratis Varaždin 3 – OK Vinica 2 3:1 (25:16,25:19,22:25,25:14)
8. OK Cratis Varaždin 4 – OK Bedex 2 0:3 (9:25,17:25,3:25)
9. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (19:25,16:25,22:25)
10. OK Totovec 2 – ŽOK Kaštel 3 3:2 (10:25,13:25,25:23,25:18,15:13)
11. OK Štrigova 2 – ŽOK Lepoglava 3:1 (25:13,25:11,21:25,25:21)
12. ŽOK Toplice 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:11,25:13,25:15)
3. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
13. ŽOK Toplice 2 – OK Cratis Varaždin 3 0:3 (13:25,21:25,15:25)
14. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Lepoglava 1:3 (10:25,25:21,14:25,11:25)
15. ŽOK Ludbreg 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:12,25:6,25:22)
16. OK Bedex 2 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:11,19:25,25:11,25:16)
17. OK Vinica 2 – OK Štrigova 2 3:0 (25:18,25:17,25:13)
18. OK Nedelišće Elting 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:21,25:14,25:17)
4. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
19. OK Cratis Varaždin 3 – OK Cratis Varaždin 4 3:1 (25:12,25:10,14:25,25:21)
20. ŽOK Ivanec 4 – OK Vinica 2 0:3 (21:25,15:25,20:25)
21. OK Totovec 2 – OK Bedex 2 0:3 (5:25,14:25,9:25)
22. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (15:25,22:25,22:25)
23. OK Štrigova 2 – ŽOK Toplice 2 3:1 (27:25,25:15,16:25,25:23)
24. ŽOK Kaštel 3 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (25:21,21:25,25:11,25:16)
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
25. ŽOK Kaštel 3 – OK Cratis Varaždin 3 0:3 (15:25,16:25,22:25)
26. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Toplice 2 3:0 (25:16,25:21,25:19)
27. OK Bedex 2 – ŽOK Lepoglava 3:0 (25:8,25:19,25:12)
28. OK Vinica 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:20,25:4,25:8)
29. OK Cratis Varaždin 4 – OK Štrigova 2 0:3 (14:25,4:25,14:25)
30. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:23,29:27,12:25,27:25)
6. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
31. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:17,25:16,25:15)
32. OK Totovec 2 – OK Cratis Varaždin 4 1:3 (16:25,16:25,25:23,14:25)
33. ŽOK Lepoglava – OK Vinica 2 0:3 (17:25,19:25,9:25)
34. OK Bedex 2 – ŽOK Toplice 2 3:2 (11:25,19:25,25:8,25:20,15:11)
35. OK Štrigova 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:20,26:24,25:12)
36. ŽOK Ludbreg 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (25:9,25:15,20:25,25:9)
7. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
37. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:21,25:20,26:24)
38. OK Bedex 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:14,25:14,25:15)
39. OK Vinica 2 – ŽOK Toplice 2 1:3 (24:26,25:11,14:25,19:25)
40. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 3:2 (25:20,9:25,19:25,25:20,15:13)
41. ŽOK Ivanec 4 – OK Štrigova 2 0:3 (7:25,17:25,17:25)
42. OK Nedelišće Elting 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:3,25:6,25:12)
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
43. OK Cratis Varaždin 3 – OK Totovec 2 3:0 (25:12,25:15,25:17)
44. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:22,18:25,25:11,25:21)
45. ŽOK Toplice 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:16,25:10,25:21)
46. ŽOK Kaštel 3 – OK Vinica 2 0:3 (17:25,13:25,8:25)
47. OK Štrigova 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (14:25,25:16,18:25,18:25)
48. OK Bedex 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:20,25:17,25:7)
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
49. OK Bedex 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:13,25:21,25:13)
50. OK Vinica 2 – ŽOK Ludbreg 2 3:1 (24:26,25:20,25:9,25:20)
51. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Kaštel 3 3:1 (25:15,25:22,19:25,25:19)
52. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Toplice 2 0:3 (23:25,20:25,15:25)
53. OK Totovec 2 – OK Štrigova 2 0:3 (16:25,12:25,0:25)
54. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Lepoglava 2:3 (25:18,25:21,23:25,20:25,12:15)
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
55. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Lepoglava 3:1 (25:18,18:25,25:18,25:19)
56. ŽOK Ivanec 4 – OK Totovec 2 3:0 (25:10,25:7,25:9)
57. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:13,25:16,25:12)
58. OK Štrigova 2 – OK Bedex 2 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:23,15:13)
59. OK Cratis Varaždin 3 – OK Nedelišće Elting 2 1:3 (15:25,25:22,13:25,12:25)
60. OK Vinica 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:13,25:9,25:13)
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
61. ŽOK Ludbreg 2 – OK Bedex 2 1:3 (20:25,25:27,25:15,23:25)
62. OK Štrigova 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:1 (25:20,11:25,26:24,25:19)
63. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Toplice 2 0:3 (18:25,17:25,13:25)
64. OK Vinica 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (22:25,25:7,25:19,25:21)
65. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (23:25,21:25,11:25)
66. OK Totovec 2 – ŽOK Lepoglava 0:3 (8:25,17:25,18:25)
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
67. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Lepoglava 3:1 (25:14,25:22,24:26,25:16)
68. OK Totovec 2 – ŽOK Toplice 2 2:3 (25:20,21:25,20:25,26:24,5:15)
69. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Kaštel 3 3:1 (25:12,25:21,17:25,25:13)
70. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (26:24,13:25,16:25,23:25)
71. OK Vinica 2 – OK Bedex 2 0:3 (10:25,23:25,9:25)
72. OK Štrigova 2 – OK Nedelišće Elting 2 3:0 (25:21,25:22,25:9)
13. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
73. OK Vinica 2 – OK Cratis Varaždin 3 2:3 (25:21,20:25,10:25,25:18,4:15)
74. OK Bedex 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:7,25:14,25:21)
75. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Ivanec 4 2:3 (21:25,25:21,25:23,21:25,12:15)
76. ŽOK Kaštel 3 – OK Totovec 2 3:0 (25:14,25:17,25:18)
77. ŽOK Lepoglava – OK Štrigova 2 0:3 (14:25,16:25,10:25)
78. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Toplice 2 3:2 (22:25,11:25,25:17,25:20,15:12)
14. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
79. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Toplice 2 3:1 (25:22,25:13,19:25,25:18)
80. ŽOK Lepoglava – ŽOK Kaštel 3 3:2 (25:21,28:30,25:19,24:26,15:13)
81. OK Totovec 2 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (13:25,23:25,10:25)
82. ŽOK Ivanec 4 – OK Bedex 2 0:3 (20:25,21:25,21:25)
83. OK Štrigova 2 – OK Vinica 2 3:0 (25:23,25:16,28:26)
84. OK Cratis Varaždin 4 – OK Nedelišće Elting 2 0:3 (21:25,13:25,14:25)
15. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
85. OK Cratis Varaždin 4 – OK Cratis Varaždin 3 1:3 (19:25,13:25,25:23,14:25)
86. OK Vinica 2 – ŽOK Ivanec 4 3:1 (25:16,21:25,25:18,25:18)
87. OK Bedex 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:2,25:11,25:8)
88. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Lepoglava 3:0 (25:17,25:21,25:19)
89. ŽOK Toplice 2 – OK Štrigova 2 2:3 (25:7,25:23,20:25,25:27,6:15)
90. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:12,25:20,25:17)
16. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
91. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:11,25:8,25:9)
92. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (20:25,20:25,21:25)
93. ŽOK Lepoglava – OK Bedex 2 0:3 (7:25,24:26,9:25)
94. OK Totovec 2 – OK Vinica 2 0:3 (16:25,10:25,18:25)
95. OK Štrigova 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:1 (25:18,25:2,18:25,25:23)
96. ŽOK Ivanec 4 – OK Nedelišće Elting 2 3:1 (25:20,25:22,11:25,25:20)
17. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
97. ŽOK Ivanec 4 – OK Cratis Varaždin 3 1:3 (13:25,11:25,25:17,9:25)
98. OK Cratis Varaždin 4 – OK Totovec 2 3:2 (25:19,19:25,25:22,19:25,16:14)
99. OK Vinica 2 – ŽOK Lepoglava 3:1 (18:25,25:11,25:9,25:15)
100. ŽOK Toplice 2 – OK Bedex 2 0:3 (25:27,18:25,11:25)
101. ŽOK Kaštel 3 – OK Štrigova 2 0:3 (14:25,13:25,19:25)
102. OK Nedelišće Elting 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (12:25,14:25,25:13,14:25)
18. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
103. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (19:25,26:24,23:25,18:25)
104. ŽOK Kaštel 3 – OK Bedex 2 0:3 (12:25,19:25,16:25)
105. ŽOK Toplice 2 – OK Vinica 2 3:0 (25:11,25:20,25:22)
106. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:12,25:20,25:13)
107. OK Štrigova 2 – ŽOK Ivanec 4 3:2 (25:13,22:25,25:5,22:25,15:9)
108. OK Totovec 2 – OK Nedelišće Elting 2 0:3 (6:25,13:25,17:25)
19. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
109. OK Totovec 2 – OK Cratis Varaždin 3 0:3 (12:25,6:25,24:26)
110. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (21:25,23:25,24:26)
111. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Toplice 2 1:3 (13:25,12:25,25:19,20:25)
112. OK Vinica 2 – ŽOK Kaštel 3 3:0 (25:15,25:11,25:7)
113. ŽOK Ludbreg 2 – OK Štrigova 2 2:3 (13:25,25:14,25:20,22:25,7:15)
114. OK Nedelišće Elting 2 – OK Bedex 2 0:3 (24:26,25:27,22:25)
20. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
115. OK Cratis Varaždin 3 – OK Bedex 2 3:1 (18:25,25:16,25:18,25:21)
116. ŽOK Ludbreg 2 – OK Vinica 2 3:0 (25:18,25:23,31:29)
117. ŽOK Kaštel 3 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:17,25:13,25:10)
118. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Toplice 2 3:0 (25:21,25:17,25:13)
119. OK Štrigova 2 – OK Totovec 2 3:0 (25:14,25:14,25:16)
120. ŽOK Lepoglava – OK Nedelišće Elting 2 0:3 (16:25,24:26,17:25)
21. kolo (15. travnja 2023., 16. siječnja 2023.)
121. ŽOK Lepoglava – ŽOK Toplice 2 3:2 (25:18,25:15,20:25,10:25,15:8)
122. OK Totovec 2 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (17:25,2:25,6:25)
123. ŽOK Kaštel 3 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (10:25,20:25,16:25)
124. OK Bedex 2 – OK Štrigova 2 3:0 (25:12,25:12,25:9)
125. OK Nedelišće Elting 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:2 (21:25,10:25,25:9,26:24,15:7)
126. OK Cratis Varaždin 4 – OK Vinica 2 0:3 (14:25,9:25,17:25)
22. kolo (22. travnja 2023., 23. travnja 2023.)
127. OK Bedex 2 – ŽOK Ludbreg 2 3:0 (25:12,25:7,25:4)
128. OK Cratis Varaždin 3 – OK Štrigova 2 3:1 (25:17,21:25,25:13,25:18)
129. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Kaštel 3 3:2 (25:11,20:25,18:25,25:17,15:9)
130. OK Nedelišće Elting 2 – OK Vinica 2 3:0 (25:18,25:17,25:12)
131. ŽOK Ivanec 4 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:20,25:15,25:11)
132. ŽOK Lepoglava – OK Totovec 2 3:0 (25:23,25:20,25:21)
  zadnja promjena: 8. svibnja 2024., 7,53