Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
1.HOL male odbojke – najmlađe kadetkinje U13
SKUPINA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK Ivanec 1 13 12 1 25 2 12.5000 660 297 2.2222 25
2. OK Kitro Varaždin 1 13 11 2 22 5 4.4000 606 437 1.3867 22
3. ŽOK Toplice 1 13 7 6 14 13 1.0769 570 486 1.1728 14
4. OK Kneginec 13 4 9 8 20 0.4000 467 544 0.8585 8
5. ŽOK Lepoglava 16 0 16 3 32 0.0938 294 833 0.3529 3
1. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
1. ŽOK Lepoglava – 0 -
2. ŽOK Toplice 1 – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (18:25,22:25)
3. ŽOK Ivanec 1 – OK Kneginec 2:0 (25:9,25:5)
2. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
4. 0 – OK Kneginec -
5. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Ivanec 1 0:2 (12:25,8:25)
6. ŽOK Lepoglava – ŽOK Toplice 1 0:2 (17:25,0:25)
3. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
7. ŽOK Toplice 1 – 0 -
8. ŽOK Ivanec 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:10,25:18)
9. OK Kneginec – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (13:25,21:25)
4. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
10. 0 – OK Kitro Varaždin 1 -
11. ŽOK Lepoglava – OK Kneginec 1:2 (26:24,0:25,6:15)
12. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ivanec 1 0:2 (21:25,24:26)
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
13. ŽOK Ivanec 1 – 0 -
14. OK Kneginec – ŽOK Toplice 1 0:2 (19:25,21:25)
15. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:16,25:0)
6. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
16. 0 – ŽOK Lepoglava -
17. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Toplice 1 2:0 (25:9,26:24)
18. OK Kneginec – ŽOK Ivanec 1 0:2 (4:25,12:25)
7. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
19. OK Kneginec – 0 -
20. ŽOK Ivanec 1 – OK Kitro Varaždin 1 2:0 (25:12,25:14)
21. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:22,25:9)
8. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
22. 0 – ŽOK Toplice 1 -
23. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 1 0:2 (13:25,2:25)
24. OK Kitro Varaždin 1 – OK Kneginec 2:0 (25:13,25:22)
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
25. OK Kitro Varaždin 1 – 0 -
26. OK Kneginec – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:19,25:2)
27. ŽOK Ivanec 1 – ŽOK Toplice 1 2:0 (25:12,25:3)
10. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
28. 0 – ŽOK Ivanec 1 -
29. ŽOK Toplice 1 – OK Kneginec 2:0 (25:6,25:21)
30. ŽOK Lepoglava – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (6:25,17:25)
11. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
31. ŽOK Lepoglava – 0 -
32. ŽOK Toplice 1 – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (16:25,23:25)
33. ŽOK Ivanec 1 – OK Kneginec 2:0 (25:6,25:6)
12. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
34. 0 – OK Kneginec -
35. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Ivanec 1 2:1 (19:25,25:21,15:12)
36. ŽOK Lepoglava – ŽOK Toplice 1 1:2 (25:22,4:25,10:15)
13. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
37. ŽOK Toplice 1 – 0 -
38. ŽOK Ivanec 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:4,25:7)
39. OK Kneginec – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (21:25,18:25)
14. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
40. 0 – OK Kitro Varaždin 1 -
41. ŽOK Lepoglava – OK Kneginec 1:2 (4:25,25:17,12:15)
42. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ivanec 1 0:2 (12:25,24:26)
15. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
43. ŽOK Ivanec 1 – 0 -
44. OK Kneginec – ŽOK Toplice 1 0:2 (8:25,21:25)
45. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:4,25:16)
16. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
46. 0 – ŽOK Lepoglava -
47. OK Kitro Varaždin 1 – ŽOK Toplice 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
48. OK Kneginec – ŽOK Ivanec 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
17. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
49. OK Kneginec – 0 -
50. ŽOK Ivanec 1 – OK Kitro Varaždin 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
51. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:0,25:0)
18. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
52. 0 – ŽOK Toplice 1 -
53. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 1 0:2 (0:25,0:25)
54. OK Kitro Varaždin 1 – OK Kneginec nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
19. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
55. OK Kitro Varaždin 1 – 0 -
56. OK Kneginec – ŽOK Lepoglava 2:0 (25:0,25:0)
57. ŽOK Ivanec 1 – ŽOK Toplice 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
20. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
58. 0 – ŽOK Ivanec 1 -
59. ŽOK Toplice 1 – OK Kneginec nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
60. ŽOK Lepoglava – OK Kitro Varaždin 1 0:2 (0:25,0:25)
SKUPINA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK Kaštel 1 12 12 0 24 0 600 166 3.6145 24
2. ŽOK Ludbreg 12 8 4 16 8 2.0000 514 333 1.5435 16
3. OK Plavi 12 6 6 13 12 1.0833 475 405 1.1728 13
4. OK Totovec 12 4 8 8 18 0.4444 318 487 0.6530 8
5. OK Štrigova 12 0 12 1 24 0.0417 82 598 0.1371 1
1. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
1. ŽOK Kaštel 1 – 0 -
2. ŽOK Ludbreg – OK Totovec 2:0 (25:1,25:15)
3. OK Plavi – OK Štrigova 2:0 (25:7,25:0)
2. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
4. 0 – OK Štrigova -
5. OK Totovec – OK Plavi 0:2 (8:25,7:25)
6. ŽOK Kaštel 1 – ŽOK Ludbreg 2:0 (25:11,25:16)
3. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
7. ŽOK Ludbreg – 0 -
8. OK Plavi – ŽOK Kaštel 1 0:2 (11:25,7:25)
9. OK Štrigova – OK Totovec 1:2 (25:8,0:25,13:15)
4. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
10. 0 – OK Totovec -
11. ŽOK Kaštel 1 – OK Štrigova 2:0 (25:3,25:0)
12. ŽOK Ludbreg – OK Plavi 0:2 (23:25,23:25)
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
13. OK Plavi – 0 -
14. OK Štrigova – ŽOK Ludbreg 0:2 (11:25,0:25)
15. OK Totovec – ŽOK Kaštel 1 0:2 (8:25,4:25)
6. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
16. 0 – ŽOK Kaštel 1 -
17. OK Totovec – ŽOK Ludbreg 0:2 (15:25,5:25)
18. OK Štrigova – OK Plavi 0:2 (11:25,0:25)
7. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
19. OK Štrigova – 0 -
20. OK Plavi – OK Totovec 1:2 (25:20,14:25,10:15)
21. ŽOK Ludbreg – ŽOK Kaštel 1 0:2 (10:25,4:25)
8. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
22. 0 – ŽOK Ludbreg -
23. ŽOK Kaštel 1 – OK Plavi 2:0 (25:8,25:12)
24. OK Totovec – OK Štrigova 2:0 (25:0,25:0)
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
25. OK Totovec – 0 -
26. OK Štrigova – ŽOK Kaštel 1 0:2 (0:25,3:25)
27. OK Plavi – ŽOK Ludbreg 0:2 (13:25,9:25)
10. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
28. 0 – OK Plavi -
29. ŽOK Ludbreg – OK Štrigova 2:0 (25:0,25:9)
30. ŽOK Kaštel 1 – OK Totovec 2:0 (25:3,25:4)
11. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
31. ŽOK Kaštel 1 – 0 -
32. ŽOK Ludbreg – OK Totovec 2:0 (25:10,25:0)
33. OK Plavi – OK Štrigova 2:0 (25:0,25:0)
12. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
34. 0 – OK Štrigova -
35. OK Totovec – OK Plavi 0:2 (16:25,0:25)
36. ŽOK Kaštel 1 – ŽOK Ludbreg 2:0 (25:9,25:18)
13. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
37. ŽOK Ludbreg – 0 -
38. OK Plavi – ŽOK Kaštel 1 0:2 (5:25,16:25)
39. OK Štrigova – OK Totovec 0:2 (0:25,0:25)
14. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
40. 0 – OK Totovec -
41. ŽOK Kaštel 1 – OK Štrigova 2:0 (25:0,25:0)
42. ŽOK Ludbreg – OK Plavi 2:0 (25:22,25:23)
15. kolo (7. siječnja 2023., 8. siječnja 2023.)
43. OK Plavi – 0 -
44. OK Štrigova – ŽOK Ludbreg 0:2 (0:25,0:25)
45. OK Totovec – ŽOK Kaštel 1 0:2 (14:25,0:25)
16. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
46. 0 – ŽOK Kaštel 1 -
47. OK Totovec – ŽOK Ludbreg nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
48. OK Štrigova – OK Plavi nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,00
17. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
49. OK Štrigova – 0 -
50. OK Plavi – OK Totovec nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
51. ŽOK Ludbreg – ŽOK Kaštel 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 9,45
18. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
52. 0 – ŽOK Ludbreg -
53. ŽOK Kaštel 1 – OK Plavi nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
54. OK Totovec – OK Štrigova nedjelja, 5. veljače 2023. u 10,30
19. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
55. OK Totovec – 0 -
56. OK Štrigova – ŽOK Kaštel 1 nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
57. OK Plavi – ŽOK Ludbreg nedjelja, 5. veljače 2023. u 11,15
20. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
58. 0 – OK Plavi -
59. ŽOK Ludbreg – OK Štrigova nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
60. ŽOK Kaštel 1 – OK Totovec nedjelja, 5. veljače 2023. u 12,00
DOIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 1.-5.MJESTA
DOIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 6.-10.MJESTA
  zadnja promjena: 4. veljače 2023., 12,13