Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
3.HOL sjever-skupina sjever – seniorke (2023./2024.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK Ivanec 2 18 17 1 51 13 3.9231 1511 1149 1.3151 34
2. OK Totovec 1 18 15 3 48 13 3.6923 1453 1119 1.2985 30
3. OK Cratis Varaždin 2 18 15 3 46 18 2.5556 1480 1223 1.2101 30
4. ŽOK Ludbreg 1 18 12 6 44 30 1.4667 1594 1517 1.0508 24
5. OK Bedex 2 18 10 8 36 33 1.0909 1476 1439 1.0257 20
6. OK Plavi 2 18 8 10 29 41 0.7073 1433 1529 0.9372 16
7. OK Vinica 1 18 5 13 28 40 0.7000 1407 1485 0.9475 10
8. ŽOK Kaštel 2 18 4 14 27 44 0.6136 1406 1577 0.8916 8
9. OK Cratis Varaždin 3 18 2 16 11 48 0.2292 1139 1415 0.8049 4
10. ŽOK Toplice 1 18 2 16 11 51 0.2157 1039 1485 0.6997 4
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. ŽOK Ivanec 2 – OK Cratis Varaždin 2 3:0 (25:10,25:11,25:23)
2. ŽOK Kaštel 2 – OK Bedex 2 0:3 (21:25,14:25,19:25)
3. OK Cratis Varaždin 3 – OK Plavi 2 0:3 (20:25,21:25,14:25)
4. ŽOK Ludbreg 1 – OK Totovec 1 3:2 (21:25,25:20,20:25,25:21,15:13)
5. ŽOK Toplice 1 – OK Vinica 1 0:3 (30:32,18:25,9:25)
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
6. OK Cratis Varaždin 2 – OK Vinica 1 3:2 (25:20,21:25,25:20,17:25,16:14)
7. OK Totovec 1 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:8,25:21,25:15)
8. OK Plavi 2 – ŽOK Ludbreg 1 1:3 (23:25,22:25,25:14,20:25)
9. OK Bedex 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:8,25:19,25:18)
10. ŽOK Ivanec 2 – ŽOK Kaštel 2 3:0 (25:11,25:14,25:22)
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
11. ŽOK Kaštel 2 – OK Cratis Varaždin 2 1:3 (12:25,15:25,25:17,18:25)
12. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Ivanec 2 0:3 (20:25,12:25,21:25)
13. ŽOK Ludbreg 1 – OK Bedex 2 2:3 (20:25,25:17,26:24,23:25,8:15)
14. ŽOK Toplice 1 – OK Plavi 2 1:3 (25:22,19:25,20:25,19:25)
15. OK Vinica 1 – OK Totovec 1 0:3 (8:25,14:25,15:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
16. OK Cratis Varaždin 2 – OK Totovec 1 1:3 (21:25,13:25,26:24,23:25)
17. OK Plavi 2 – OK Vinica 1 3:2 (25:9,22:25,18:25,25:23,15:9)
18. OK Bedex 2 – ŽOK Toplice 1 3:2 (23:25,22:25,26:24,25:15,15:9)
19. ŽOK Ivanec 2 – ŽOK Ludbreg 1 3:2 (25:10,25:10,19:25,26:28,15:10)
20. ŽOK Kaštel 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:11,25:19,25:19)
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
21. OK Cratis Varaždin 3 – OK Cratis Varaždin 2 0:3 (16:25,23:25,20:25)
22. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Kaštel 2 3:1 (23:25,25:22,25:23,25:9)
23. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ivanec 2 1:3 (14:25,26:24,18:25,18:25)
24. OK Vinica 1 – OK Bedex 2 2:3 (21:25,26:24,25:18,17:25,11:15)
25. OK Totovec 1 – OK Plavi 2 3:0 (25:18,25:17,25:16)
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
26. OK Cratis Varaždin 2 – OK Plavi 2 3:1 (24:26,25:9,25:20,25:12)
27. OK Bedex 2 – OK Totovec 1 0:3 (21:25,14:25,14:25)
28. ŽOK Ivanec 2 – OK Vinica 1 3:0 (25:14,28:26,25:22)
29. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Toplice 1 2:3 (25:15,25:20,25:27,16:25,12:15)
30. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Ludbreg 1 1:3 (25:27,26:24,12:25,15:25)
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
31. ŽOK Ludbreg 1 – OK Cratis Varaždin 2 0:3 (22:25,11:25,18:25)
32. ŽOK Toplice 1 – OK Cratis Varaždin 3 3:1 (25:9,26:24,23:25,25:19)
33. OK Vinica 1 – ŽOK Kaštel 2 3:1 (25:9,23:25,25:16,25:17)
34. OK Totovec 1 – ŽOK Ivanec 2 3:0 (25:20,25:16,25:10)
35. OK Plavi 2 – OK Bedex 2 1:3 (19:25,17:25,25:17,18:25)
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
36. OK Cratis Varaždin 2 – OK Bedex 2 3:1 (25:19,25:18,23:25,25:21)
37. ŽOK Ivanec 2 – OK Plavi 2 3:0 (25:19,25:12,28:26)
38. ŽOK Kaštel 2 – OK Totovec 1 0:3 (15:25,19:25,19:25)
39. OK Cratis Varaždin 3 – OK Vinica 1 0:3 (24:26,16:25,15:25)
40. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Toplice 1 3:1 (25:23,16:25,25:8,25:11)
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
41. ŽOK Toplice 1 – OK Cratis Varaždin 2 0:3 (21:25,19:25,23:25)
42. OK Vinica 1 – ŽOK Ludbreg 1 1:3 (22:25,21:25,25:15,20:25)
43. OK Cratis Varaždin 3 – OK Totovec 1 0:3 (17:25,16:25,15:25)
44. ŽOK Kaštel 2 – OK Plavi 2 2:3 (25:23,25:15,23:25,15:25,9:15)
45. ŽOK Ivanec 2 – OK Bedex 2 3:1 (25:20,25:23,19:25,25:8)
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
46. OK Cratis Varaždin 2 – ŽOK Ivanec 2 0:3 (13:25,15:25,24:26)
47. OK Bedex 2 – ŽOK Kaštel 2 3:1 (25:21,25:13,17:25,25:22)
48. OK Plavi 2 – OK Cratis Varaždin 3 0:3 (21:25,23:25,22:25)
49. OK Totovec 1 – ŽOK Ludbreg 1 3:2 (23:25,25:18,25:19,21:25,15:11)
50. OK Vinica 1 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:18,25:12,25:11)
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
51. OK Vinica 1 – OK Cratis Varaždin 2 1:3 (25:19,16:25,13:25,16:25)
52. ŽOK Toplice 1 – OK Totovec 1 0:3 (12:25,10:25,16:25)
53. ŽOK Ludbreg 1 – OK Plavi 2 3:1 (25:21,25:19,15:25,25:8)
54. OK Cratis Varaždin 3 – OK Bedex 2 0:3 (23:25,17:25,20:25)
55. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ivanec 2 2:3 (25:21,21:25,26:24,21:25,7:15)
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
56. ŽOK Kaštel 2 – OK Cratis Varaždin 2 1:3 (15:25,17:25,25:23,9:25)
57. ŽOK Ivanec 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:1 (26:24,22:25,25:11,25:17)
58. OK Bedex 2 – ŽOK Ludbreg 1 2:3 (25:21,15:25,19:25,25:22,7:15)
59. OK Plavi 2 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:13,25:16,25:22)
60. OK Totovec 1 – OK Vinica 1 3:0 (28:26,25:10,25:19)
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
61. OK Totovec 1 – OK Cratis Varaždin 2 1:3 (12:25,25:21,16:25,21:25)
62. OK Vinica 1 – OK Plavi 2 2:3 (25:21,16:25,25:12,20:25,7:15)
63. ŽOK Toplice 1 – OK Bedex 2 0:3 (10:25,10:25,15:25)
64. ŽOK Ludbreg 1 – ŽOK Ivanec 2 2:3 (25:17,19:25,17:25,25:19,9:15)
65. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Kaštel 2 2:3 (25:12,20:25,26:24,18:25,9:15)
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
66. OK Cratis Varaždin 2 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:23,25:11,25:15)
67. ŽOK Kaštel 2 – ŽOK Ludbreg 1 1:3 (19:25,20:25,25:20,19:25)
68. ŽOK Ivanec 2 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:4,25:7,25:9)
69. OK Bedex 2 – OK Vinica 1 3:1 (26:24,27:25,23:25,25:15)
70. OK Plavi 2 – OK Totovec 1 0:3 (18:25,23:25,15:25)
15. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
71. OK Plavi 2 – OK Cratis Varaždin 2 1:3 (22:25,25:20,18:25,19:25)
72. OK Totovec 1 – OK Bedex 2 3:0 (25:21,25:18,26:24)
73. OK Vinica 1 – ŽOK Ivanec 2 1:3 (17:25,15:25,25:21,13:25)
74. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Kaštel 2 0:3 (19:25,18:25,11:25)
75. ŽOK Ludbreg 1 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:16,25:23,25:23)
16. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
76. OK Cratis Varaždin 2 – ŽOK Ludbreg 1 3:0 (25:15,25:20,25:16)
77. OK Cratis Varaždin 3 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:9,25:22,25:16)
78. ŽOK Kaštel 2 – OK Vinica 1 3:0 (25:23,25:18,25:16)
79. ŽOK Ivanec 2 – OK Totovec 1 3:0 (25:23,25:22,25:20)
80. OK Bedex 2 – OK Plavi 2 2:3 (24:26,25:14,21:25,25:15,6:15)
17. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
81. OK Bedex 2 – OK Cratis Varaždin 2 0:3 (12:25,21:25,21:25)
82. OK Plavi 2 – ŽOK Ivanec 2 0:3 (19:25,12:25,16:25)
83. OK Totovec 1 – ŽOK Kaštel 2 3:1 (25:13,25:10,22:25,25:17)
84. OK Vinica 1 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:22,26:24,25:22)
85. ŽOK Toplice 1 – ŽOK Ludbreg 1 0:3 (12:25,17:25,13:25)
18. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
86. OK Cratis Varaždin 2 – ŽOK Toplice 1 3:0 (25:9,25:11,25:8)
87. ŽOK Ludbreg 1 – OK Vinica 1 3:1 (25:22,25:19,21:25,25:18)
88. OK Totovec 1 – OK Cratis Varaždin 3 3:0 (25:19,25:13,26:24)
89. OK Plavi 2 – ŽOK Kaštel 2 3:2 (21:25,27:25,24:26,25:23,18:16)
90. OK Bedex 2 – ŽOK Ivanec 2 0:3 (8:25,23:25,19:25)
  zadnja promjena: 8. svibnja 2024., 7,53