Odbojkaški savez
Varaždinske županije
NATJECANJA  
 
4.HOL sjever-skupina sjever – seniorke
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK Toplice 2 14 12 2 38 8 4.7500 1091 788 1.3845 24
2. ŽOK Ludbreg 2 14 11 3 38 11 3.4545 1120 851 1.3161 22
3. ŽOK Lepoglava 14 10 4 34 13 2.6154 1103 780 1.4141 20
4. OK Cratis Varaždin 4 14 9 5 27 19 1.4211 983 855 1.1497 18
5. ŽOK Ivanec 4 14 8 6 24 21 1.1429 962 864 1.1134 16
6. OK Bedex 3 14 4 10 12 34 0.3529 763 1065 0.7164 8
7. ŽOK Kaštel 4 14 2 12 8 36 0.2222 629 1048 0.6002 4
8. ŽOK Team 14 0 14 3 42 0.0714 688 1088 0.6324 0
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:8,25:16,25:12)
2. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Team 3:0 (25:14,25:13,25:9)
3. OK Bedex 3 – ŽOK Lepoglava 0:3 (12:25,12:25,17:25)
4. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 4 2:3 (21:25,25:18,19:25,25:12,9:15)
2. kolo (21. listopada 2023., 20. listopada 2023.)
5. ŽOK Kaštel 4 – OK Cratis Varaždin 4 0:3 (7:25,7:25,12:25)
6. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (25:11,25:27,21:25,13:25)
7. ŽOK Team – OK Bedex 3 2:3 (22:25,25:19,25:9,21:25,5:15)
8. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Toplice 2 0:3 (18:25,10:25,16:25)
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
9. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:8,25:13,25:15)
10. OK Bedex 3 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (10:25,13:25,16:25)
11. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Team 3:0 (25:13,25:12,25:6)
12. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (23:25,10:25,17:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Lepoglava 0:3 (10:25,7:25,12:25)
14. ŽOK Team – OK Cratis Varaždin 4 0:3 (14:25,19:25,12:25)
15. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (19:25,20:25,18:25)
16. ŽOK Toplice 2 – OK Bedex 3 3:0 (25:10,25:10,25:13)
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
17. OK Bedex 3 – ŽOK Kaštel 4 3:2 (25:20,15:25,25:18,21:25,17:15)
18. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Toplice 2 1:3 (25:19,11:25,12:25,23:25)
19. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:12,25:21,25:18)
20. ŽOK Lepoglava – ŽOK Team 3:0 (25:4,25:4,25:21)
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Team 3:0 (25:23,25:20,25:16)
22. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Lepoglava 3:2 (25:21,25:18,15:25,23:25,15:11)
23. ŽOK Toplice 2 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:19,25:19,25:20)
24. OK Bedex 3 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (20:25,6:25,13:25)
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
25. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:16,25:14,25:8)
26. OK Cratis Varaždin 4 – OK Bedex 3 3:0 (25:14,25:6,28:26)
27. ŽOK Lepoglava – ŽOK Toplice 2 1:3 (23:25,24:26,25:17,23:25)
28. ŽOK Team – ŽOK Ivanec 4 0:3 (17:25,7:25,18:25)
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
29. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Ivanec 4 0:3 (7:25,13:25,8:25)
30. ŽOK Team – ŽOK Toplice 2 0:3 (14:25,13:25,10:25)
31. ŽOK Lepoglava – OK Bedex 3 3:0 (25:10,25:20,25:17)
32. ŽOK Ludbreg 2 – OK Cratis Varaždin 4 2:3 (17:25,25:21,11:25,25:12,11:15)
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
33. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:9,25:8,25:11)
34. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Lepoglava 3:0 (25:16,25:18,25:22)
35. OK Bedex 3 – ŽOK Team 3:0 (25:19,25:23,25:17)
36. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:19,25:23,25:21)
10. kolo (3. veljače 2023., 4. veljače 2023.)
37. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Toplice 2 0:3 (6:25,14:25,13:25)
38. ŽOK Ivanec 4 – OK Bedex 3 3:0 (25:11,25:8,25:12)
39. ŽOK Team – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (13:25,16:25,12:25)
40. ŽOK Lepoglava – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:13,25:18,25:15)
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
41. ŽOK Lepoglava – ŽOK Kaštel 4 3:0 (25:16,25:13,25:10)
42. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Team 3:0 (25:12,25:10,25:16)
43. ŽOK Ludbreg 2 – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:22,25:23,25:14)
44. OK Bedex 3 – ŽOK Toplice 2 0:3 (10:25,16:25,16:25)
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
45. ŽOK Kaštel 4 – OK Bedex 3 0:3 (12:25,18:25,22:25)
46. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Ludbreg 2 1:3 (18:25,25:22,19:25,24:26)
47. ŽOK Ivanec 4 – OK Cratis Varaždin 4 3:0 (25:21,26:24,25:14)
48. ŽOK Team – ŽOK Lepoglava 0:3 (7:25,11:25,15:25)
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
49. ŽOK Team – ŽOK Kaštel 4 0:3 (23:25,16:25,22:25)
50. ŽOK Lepoglava – ŽOK Ivanec 4 3:0 (25:15,25:8,25:16)
51. OK Cratis Varaždin 4 – ŽOK Toplice 2 0:3 (21:25,15:25,13:25)
52. ŽOK Ludbreg 2 – OK Bedex 3 3:0 (25:15,25:11,25:16)
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
53. ŽOK Kaštel 4 – ŽOK Ludbreg 2 0:3 (10:25,9:25,12:25)
54. OK Bedex 3 – OK Cratis Varaždin 4 0:3 (17:25,19:25,21:25)
55. ŽOK Toplice 2 – ŽOK Lepoglava 1:3 (25:18,20:25,3:25,20:25)
56. ŽOK Ivanec 4 – ŽOK Team 3:1 (25:16,20:25,25:22,25:16)
  zadnja promjena: 16. travnja 2024., 8,25